• Hakkımızda
  • Biz kimiz?
  • Misyon ve Vizyonumuz

Bilanço denetim, Mali Müşavir Yalçın SÜTÜTEMİZ’in liderliğinde disiplinli, çalışkan ve uzman kadrosu ile muhasebe ve müşavirlik konusunda, alanında lider kuruluşlara danışmanlık ve çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Arkamızdaki 31 yıllık mesleki tecrübeyi iş ortaklarımızın geleceğine ışık tutmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

1985 yılında ilk basamağından başladığımız muhasebe mesleğini sabırla ve her fırsatta mesleki eğitimi ilke edinerek ilk günkü şevkle devam ettirmekteyiz.

Müşavirliğimiz, alanında deneyimli, çalışkan ve dinamik kadrosu ile kurulduğumuz günden beri müşterilerimizin güvenilir danışmanı olarak, yakın ilişkiler içerisinde, ihtiyaçlarına en uygun profesyonel çözümler sunmaktır.

 

Kusursuz hizmet vermeyi amaç edinmiş ve müşteri memnuniyetini rehber edinen ekibimiz.

Yalçın SÜTÜTEMİZ                         SMMM & BAĞIMSIZ DENETÇİ

Sedat SÜTÜTEMİZ                          MUHASEBE & MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLU MÜD.

Merve SÜTÜTEMİZ TIĞLI            SMMM

Hasan Hüseyin Zengin                     SMMM 

Nilgün Varol                                      SMMM

Tuğçe KANMAZ                              SMMM STAJYERİ

Kayhan YILMAZ                            SMMM STAJYERİ   

Ramadan Mert TEPE                      SMMM STAJYERİ 

Nurcan MUTLU                               OFİS GÖREVLİSİ

 

 

 

MİSYONUMUZ

Bilanço denetim olarak misyonumuz;  hizmet verdiğimiz müşterilerimize doğru, dürüst, güvenilir, zamanında ve kaliteli bilgiyi sunmak, müşterilerimizin ekonomik açıdan kuvvetli, sistemli ve sağlıklı oluşumlar meydana getirmesinde yol gösterici olmaktır.

"Öngör, tanımla, çöz" prensibi gereği sorumluluk aldığımız alanlarda müşterilerimizin ufkunu ve bakış açısını genişletmek, bu bağlamda sağlıklı işletme yapılarının oluşumuna katkı yaparak ülke ekonomisine de fayda sağlamaktır.

 

VİZYONUMUZ

Dürüstlük ve saygı prensibinden hiç ayrılmadan, bilgi teknolojilerini ektin bir biçimde kullanarak hizmet kalitesine yansıtmak, müşteri odaklı çalışmalarımızı ektin kılacak teknolojik alt yapımızı daha da yaygın hale getirmek, arkamızdaki 32 yıllık tecrübeyi iş ortaklarımızın geleceğine yansıtmak, alanında uzman kadromuzla eğitimi rehber edinerek kişisel gelişimlerimizi daima güncel tutup, müşterilerimize maksimum fayda sağlamaktır.